LED-SPOTLIGHT 10W COB DOWNLIGHT WHITE 6400K 85-265V VANESSA-10
40 in stock
Compare
SKU: 016 044 0010 Category:
Description
LED Typ: COB LED
Average Life: 30.000 Hrs.
Power: 10W
Beam Angle: 62.4°
Equivalent: 80W